Certyfikat ISO Meditrans Certyfikat ISO Meditrans
 
Strona główna
 
 
Rodzaje kursów » Kursy pierwszej pomocy przedmedycznej BLS-AED
 • 10 09 2015 Informacja

  Kategoria: Rodzaje kursów » Kursy pierwszej pomocy przedmedycznej BLS-AED

  Kursy pierwszej pomocy przedmedycznej z zastosowaniem AED odbędą się w Sokołowie Podlaskim w dniu 21.09.2015, 30.09.2015.oraz 05.10.2015 w godz. 08:00-14:00

 • Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej

  17 czerwiec 2015Kategoria: Rodzaje kursów » Kursy pierwszej pomocy przedmedycznej BLS-AED

  Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej przeznaczony jest do wszystkich osób chcących nauczyć się udzielania pomocy drugiemu człowiekowi w stanie zagrożenia zdrowia i życia. Zadaniem osoby udzielającej pierwszej pomocy jest utrzymanie przy życiu poszkodowanego i nie dopuszczenie do powstania dalszych powikłań do chwili przybycia zespołu ratownictwa medycznego.

  Cel kursu:

  Celem kursu jest poznanie schematu postępowania w sytuacji zagrożenia życia poszkodowanego, zdobycie umiejętności prowadzenia resuscytacji, postępowania w zakrztuszeniu oraz pomocy w urazach i nagłych stanach chorobowych. Poznanie zasad bezpieczeństwa podczas udzielania pomocy.

  Ćwiczenia prowadzone są w małych grupach dzięki czemu instruktorzy mogą przekazać wiedzę i skutecznie nauczyć prawidłowego zachowania w sytuacji zagrożenia życia.Szkolenie  prowadzone zgodnie z wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji (ERC) .
  Czas trwania: 8 godzin – również szkolenia prowadzone popołudniami i w dni wolne od pracy
  .

  Kontakt :
  Małgorzata Mielczarek tel: 668146068

Copyright 2020 RM MEDITRANS. Wszelkie prawa zastrzeżone
projektowanie stron www