Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

"RM - MEDITRANS"

Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Siedlcach

Potrzebujesz pomocy zadzwoń 999

 

Informacja o naruszeniu dostępności oraz integralności danych

Działając na podstawie art. 34 Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanej dalej RODO, informujemy o naruszeniu dostępności oraz integralności danych osobowych.

Opis charakteru naruszenia:
W związku z atakiem informatycznym na naszą jednostkę oraz zainfekowaniu naszego serwera wirusem typu ransomware, informujemy że zaszyfrowane zostały pliki, w tym pliki zawierające dane osobowe. Dane osobowe nie zostały wykradzione ani upublicznione. Zaszyfrowane pliki zawierały dane: imię, nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, numer rachunku bankowego, adres zamieszkania lub pobytu, numery PESEL, adresy e-mail, nazwy użytkownika i hasło do systemów wewnętrznych jednostki, dane dotyczące zarobków, nazwisko rodowe matki, seria i numer dowodu osobistego, numer telefonu, dane dotyczące zdrowia oraz inne dane zawarte w systemach kadrowo-płacowych. Nasza jednostka podjęła działania minimalizujące możliwe zagrożenia związane z tego tytułu oraz jest w trakcie przywracania pełnej sprawności systemów po ataku. O naruszeniu została powiadomiona Policja oraz Urząd Ochrony Danych Osobowych (UODO). Współpracujemy z organami państwowymi w celu wykrycia sprawców oraz zabezpieczenia interesów osób, których dane zawierały się na serwerze. Informację na temat podjętych kroków zaradczych wobec Pani/Pana danych osobowych można uzyskać drogą mailową na adres: iodo@rmmeditrans.pl

Nagrody i osiągnięcia:

Stacje rejonowe:

Stacja Ratownictwa Medycznego w Mińsku Mazowieckim

05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Dr Jana Huberta 37
tel/fax: 25 68 43 431

Stacja Ratownictwa Medycznego w Sokołowie Podlaskim

08-300 Sokołów Podlaski
ul. Bartoszowa 5
tel/fax: 25 781 22 12

Stacja Ratownictwa Medycznego w Łosicach

08-200 Łosice
ul. Szpitalna 2
tel: 83 357 33 89

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem