Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

"RM - MEDITRANS"

Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Siedlcach

Potrzebujesz pomocy zadzwoń 999

 

12 01 2018 Informacja dla Ratowników |Medycznych

 

W załączeniu pismo z Wydziału Zdrowia Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego przypominające ratownikom medycznym, którzy z końcem 2017r zakończyli II okres edukacyjny (dyplom ratownika medycznego uzyskany przed 2008r) i I okres edukacyjny (dyplom ratownika medycznego uzyskany w 2012r) o obowiązku dostarczenia kopii wszystkich stron karty przebiegu doskonalenia zawodowego wojewodzie właściwemu ze względu na miejsce zamieszkania w terminie do 31.01.2018r i złożeniu wniosku o uzyskanie karty doskonalenia zawodowego na następny okres edukacyjny.

 

 

 Wzór wniosku w załączeniu oraz dostępny na stronie internetowej: Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie i SPZOZ „RM-MEDITRANS” SPRiTS .

Ratownicy medyczni (zamieszkali na terenie województwa mazowieckiego), którzy dostarczą do Dziełu ds. Pracowniczych tel. ( 25) 632 72 53 w 25 do dnia 23.01.2018r komplet dokumentów:

 

 - kserokopię książeczki doskonalenia zatwierdzonej przez pracodawcę (wszystkie strony),

- uzupełniony czytelnie wniosek o uzyskanie kolejnej karty doskonalenia, mogą liczyć na przekazanie dokumentów za pośrednictwem SPZOZ „RM-MEDITRANS” SPRiTS w Siedlcach.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej RM-MEDITRANS

Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Siedlcach

ul B-pa I.Świrskiego 38
08-110 Siedlce

25 63 272 53sekretariat@rmmeditrans.pl
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem